MahoNet, s.r.o - Ceskytoner.cz

O nás

Společnost MahoNet, s.r.o. je provozovatel internetového obchodu www.ceskytoner.cz a byla založena v roce 2016.

V návaznosti na naše předešlé dlouholeté zkušenosti v oblasti tiskového řešení, je naší snahou a hlavním cílem poskytnout naším zákazníkům kvalitní služby v oblasti dodávky spotřebního materiálu a tiskového řešení.

A právě z tohoto důvodu v naší nabídce tonerů nenaleznete levné a nekvalitní tonery převážně čínské výroby, kterými je nás trh v poslední době přesycen. Většinu našich renovovaných tonerů tvoří originální tonery, které jsou pečlivě vyčištěny, renovovány a doplněny v České republice. Tyto renovované tonery u nás naleznete pod značkou ČESKÝ TONER.

Tonery

V našem sortimentu máme však i originální tonery.

Kromě spotřebního materiálu zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní správu tiskového řešení. Dokážeme vám zajistit pronájem tiskáren a kopírek přesně podle vašich představ a požadavků, kterou u nás najdete jako službu „pronájem tonerů“. Nekupujete je, dostanete od nás vše a platíte jen to, co skutečně vytisknete.

Jsme také významnými partnery antivirových společnosti Eset a AVG. Díky tomu vám poskytneme antivirové programy za skvělé ceny.

Kompatibilita

ČESKÝ TONER je kompatibilní s každou firmou, korporací, živnostníkem nebo i tiskárnou u vás doma.

A jaký je náš názor na naši konkurenci?

„Přejeme naší konkurenci, ať se jí daří. Protože jen díky tomu se my budeme snažit poskytovat naším zákazníkům ještě lepší služby.“

KRABICE.jpg

Přihlásit k odběru novinek.

Přihlašte se k odběru a získejte speciální nabídky.