O mě, O nás

Dobrý den, jmenuji se Štěpán Šmejkal a založil jsem naši firmu a tento e-shop teprve nedávno - na konci roku 2019. Oblasti výroby tonerů, obchodu s tonery a pronájmu tisků v domácnostech i ve firmách se však s kolegy věnujeme více jak 10 let. Víme, že v této době není lehké se vyznat v tom, co je a co není kvalitní toner, protože trh zaplavili velmi levné napodobeniny z Asie.

Pro nás je výroba tonerů krásné řemeslo, u kterého věříme, že se dá pořád dělat poctivě, z kvalitních dílů co neporušují patenty, z tonerového prášku co neškodí zdraví a s velkou výslednou úsporou tisku pro zákazníka.

Řemeslo provozované jen a pouze u nás, v Česku. Já i moji kolegové jsme hrdí Češi, výrobu máme v Mikovicích nedaleko Prahy, a proto Vám tímto představuji náš ČESKÝ TONER.

70% úspora a kompatibilita

Naše tonery uspoří nejčastěji kolem 70 % nákladů na tisk, bez obav, bez poškození tiskárny a v patřičné kvalitě. Pokud však důvěřujete originálním výrobcům, věříme, že si vyberete i z nabídky originálních tonerů. Veškeré originální tonery nakupujeme tady v Česku a v autorizované a tedy oficiální distribuci.

U našich tonerů garantujeme plnou kompatibilitu. Tonery jsou vyrobeny a plněny kvalitním tonerovým prachem a dle normy ISO 19752 pro černé náplně a ISO 19798 pro barevné náplně. Dbáme i na kvalitu čipů, pořizujeme je pouze od ověřených výrobců v Evropské Unii.

Děkuji, že jste si o nás přečetli pár vět.

Věřím, pokud nás vyzkoušíte, že Vám Český Toner pomůže uspořit i kvalitně tisknout.

Děkuji za návštěvu

Stepan

S úctou, Štěpán Šmejkal, majitel


Přihlásit k odběru novinek.

Přihlašte se k odběru a získejte speciální nabídky.