O nás

Společnost ČESKÝ TONER s.r.o. je provozovatel internetového obchodu www.ceskytoner.cz a byla založena v roce 2019.

V návaznosti na naše předešlé dlouholeté zkušenosti v oblasti tiskového řešení, je naší snahou a hlavním cílem poskytnout naším zákazníkům kvalitní tonery, co nezničí jejich tiskárny, zákazníci díky naší renovaci ušetří své peníze a navíc to vše realizováno a vyráběno v České republice.

A právě z tohoto důvodu v naší nabídce tonerů nenaleznete levné a nekvalitní tonery převážně čínské výroby, kterými je nás trh v poslední době přesycen. Většinu našich renovovaných tonerů tvoří originální tonery, které jsou pečlivě vyčištěny, renovovány a doplněny.

Jsme hrdí Češi, výrobu máme v Kralupech nad Vltavou, a proto Vám timto představujeme náš ČESKÝ TONER.

Tonery

V našem sortimentu máme však i originální tonery

Kromě spotřebního materiálu zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní správu tiskového řešení. Dokážeme vám zajistit pronájem tiskáren a kopírek přesně podle vašich představ a požadavků, kterou u nás najdete jako službu „pronájem tonerů“. Nekupujete je, dostanete od nás vše a platíte jen to, co skutečně vytisknete.

Jsme také významnými partnery antivirových společnosti Eset a AVG. Díky tomu vám poskytneme antivirové programy za skvělé ceny.

Kompatibilita

Produkty ČESKÝ TONER jsou plně kompatibilní s tiskárnami a vždy řádně ozkoušeny. Garantujeme funkčnost a bezproblémový provoz Vaší tiskárny. A jako e-shop jsme zase kompatibilní s každou firmou, korporací, živnostníkem nebo i tiskárnou u vás doma. Vyzkoušejte nás, budeme rádi.


Přihlásit k odběru novinek.

Přihlašte se k odběru a získejte speciální nabídky.