Pronájem tiskáren

Dosloužila stará tiskárna nebo jste se rozhodli pro modernizaci tiskového parku a stojíte před otázkou „jakým způsob pořídit tiskárnu, aby to bylo co nejvýhodnější?“ Řešením je pronájem tiskáren.Pronájem tiskového zařízení je trendem posledních let. Mnoho zákazníků si již uvědomuje, že nákup tiskáren je zbytečnou investicí a s následným stárnutím tiskárny je to jeden z nejdražších způsobů pořízení nové tiskárny.

Pronájmem zařízení se na jedné straně vyhnete počáteční velké investici a peníze tak můžete využít jiným způsobem. A na straně druhé, získáte k tiskárně plnou servisní podporu včetně dodávek veškerého spotřebního materiálu a náhradních dílů. A to vše za ceny, které garantujeme po celou dobu trvání smlouvy, tedy až na 4 roky. Nemusíte tak již dlouze shánět, kde je nejlevnější toner nebo kdo vám vymění levněji fixaci, či prodřený válec.

pronajemImg.jpg

A jak to celé funguje?

Opravdu jednoduše.

 1. Řeknete nám, co by tiskárna měla mít nebo na co jste zvyklí a my navrhneme nejoptimálnější řešení, které se aktuálně dá na trhu sehnat.
 2. Cenu za tiskárnu rozpočteme až na 48 měsíců a o financování se postaráme my.
 3. Provoz a správu tiskárny zajistíme v ceně za vytištěnou stranu (například 0,30 Kč za každý výtisk), která již obsahuje veškeré možné náklady spojené s provozem tiskárny:
  • Originální tonery, válce, servisní kity, náhradní díly
  • Usměvavý a kvalifikovaný technik
  • Milá technická podpora na telefonu
  • Garanci zásahu, když se něco se strojem stane
 4. Díky transparentní ceně za každou vytisknutou stranu jednoduše sledujete, kolik stojí provoz jednotlivých tiskáren v čase a nemusíte se obávat nenadálých výdajů za opravy, díly či jen nesprávně nakoupené tonery.
 5. Od nás obdržíte pravidelný přehled vytištěných stran a přesně víte, za co platíte. Nemáme žádné paušály, minimální odběry ani nic podobného. Platíte čistě jen za to, co skutečně spotřebujete.
 6. Po ukončení doby nájmu se můžete rozhodnout, jestli si tiskárnu nechat nebo ji obměnit zase za modernější a hezčí model…

Přihlásit k odběru novinek.

Přihlašte se k odběru a získejte speciální nabídky.